Wstęp
Do czego służy aplikacja Słowik?
Problemy z uruchomieniem programu
Instrukcja obsługi
Pobierz program Słowik

Wypróbuj słownik online zanim zainstalujesz Słowika

Wstęp
Witam na stronie poświęconej aplikacji Słowik. Można tu za darmo ściągnąć najnowszą wersję programu.
Przed pobraniem pliku intstalacyjnego zalecam przeczytanie podstawowych informacji zamieszczonych poniżej.

Do czego służy aplikacja Słowik?
Program ten powstał z myślą o graczach w Słowotok (np. na slowotok.pl). Aplikacja współpracuje ze stroną internetową, na której znajduje się słownik. Jej działanie polega na znajdywaniu wszystkich możliwych kombinacji tworzących słowa z podanych liter. Pokazana lista słów ta będzie posortowana według ilości punktów, które można otrzymać za dane słowo w grze. Oprócz wpisywania liter z klawiatury jest także możliwość automatycznego przepisania przez program liter z witryny slowotok.pl do pola wyszukiwania. Słowik domyślnie działa właśnie w trybie automatycznego odczytu. Automatyczny odczyt niestety nie będzie możliwy, gdy użytkownik loguje się przez Facebook (tylko zwykłe konta).
Zaznaczam, że Słowik powstał w celach dydaktycznych. Ma on, poprzez trening, poszerzyć zakres słownictwa grającego, tak aby mógł on lepiej radzić sobie w grach słownych. Szybkie postępy gwarantowane! Autor sprawdził to na sobie ;).

Problemy z użytkowaniem programu
Często zadawane pytania:
1. Dlaczego nie działa automatyczne przepisywanie liter ze strony slowotok.pl?

Prawdopodobnie użytkownik gra poprzez Facebook - odczyt działa tylko przy logowaniu przez zwykłe konto. Proszę się także upewnić czy w menu Słowika zaznaczono opcję "Automatyczny odczyt liter".

2. Dlaczego za każdym razem muszę się ponownie logować na slowotok.pl?

Jeżeli slowotok.pl jest ładowany przez program Słowik, to logowanie nie zostanie zapamiętane nawet po zaznaczeniu opcji "Pamiętej mnie". Aby uniknąć konieczności ciągłego logowania, należy uruchomić samemu przeglądarkę Firefox i zalogować się na swoje konto na slowotok.pl, zaznaczając ptaszka przy opcji "Pamiętaj mnie". Przy następnym uruchomieniu Słowika gra rozpocznie się od razu.

Zauważone błędy usuwane są na bieżąco. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek problemów lub sugestii proszę o kontakt na adres podany poniżej lub na gg (nr 37449436).

Instrukcja obsługi
Obsługa aplikacji jest intuicyjna i nie powinna sprawiać kłopotów nawe mniej zaawansowanym użytkownikom. Program po wystartowaniu samoczynnie uruchamia grę (witryna slowotok.pl) oraz słownik (witryna literat-program.pl/slownik). Gdy obie witryny zostaną załadowane Słowik automatycznie rozpoznaje litery ze slowotok.pl i wpisuje je w pole wyszukiwania słownika od razu pokazując listę słów, które można ułożyć w grze.
Kontakt z autorem
Jakiekolwiek uwagi, sugestie i pytania proszę przesyłać na adres help.literat@gmail.com lub na GG: 37449436.

Pobierz program Słowik

Wypróbuj słownik online zanim zainstalujesz Słowika

Wstęp
Do czego służy aplikacja Literat?
Problemy z uruchomieniem programu
Instrukcja obsługi